Kediler

Kedinize İsim Vermek İçin En İyi İpuçları

Mantıklı Bir İsim Seçimi Yapmak İçin Bazı Öneriler ve Tavsiyeler isim Seçmeden Önce Okuyun. Bu adı 15 yıldan fazla kullanacağını unutma!

Eve yeni bir kedi veya yavru kedi getirmek çok heyecan verici bir zaman olabilir. Ayrıca, ihtiyacınız olan tüm ekipmanlardan ve veterinere kadar her şeyi düşündüğünüzden eminiz.

Düşünülmesi gereken tüm bu önemli şeyler varken, yaratıcı olmaya çalışmak ve yeni aile üyeniz için iyi bir isim bulmak zor olabilir. Tüm aile üyelerinin hemfikir olduğu ve ziyaretçilerin önünde kedinize atıfta bulunduğunuzda utanmaya neden olmayacak bir şey seçmek istiyorsunuz.

Kedinize nasıl isim vereceğiniz konusunda en iyi ipuçlarımızdan bazıları aşağıdadır.

İsim Seçmek için Acele Etmeyin

Bu adı 15 yıldan fazla bir süredir kullanabileceğinizi unutmayın! Yeni kediniz gelmeden önce bir tane seçmediyseniz, bu bir felaket değildir. Bir isme alışmalarına izin vermektense, birkaç hafta içinde, alıştıkları gibi, bir isim seçerken gecikmek çok daha iyidir.

Aşırı Karmaşık Yapmayın

Basit ve söylemesi kolay bir isim seçin. İsminiz çok karmaşıksa, kedinizin kafası muhtemelen karışacaktır.  Ayrıca Dışarıda kedinize ismini söylerken komik durumlara düşmeyin.

İpucu

Kedinize isim verirken iki heceli veya daha kısa bir isim seçin. İkiden fazla hece veya zor telaffuzlar, kedinizin kafasının karışmasına ve adını asla öğrenmemesine neden olabilir.

Kişiliklerini Düşünün

Onlar gelene kadar bekleyerek, bu size kişiliklerinin neye benzediğini görme şansı verebilir ve bu bir isim seçimine ilham verebilir. Alıngan bir kişiliğe sahip küçük bir kediyse, belki Mızmız gibi bir şeye gitmek isteyeceksiniz. Eğer büyük bir palyaço iseler, belki Çaki demek istersiniz.

Görünümlerini Düşünün

Bazı kedilerin görünüşleri hakkında bir isim seçimine ilham veren benzersiz işaretleri veya belirli şeyleri olabilir.  Zencefilli bir tekir

Erkek Kedi İsimleri

Erkek Kedinize bir isim mi arıyorsunuz En Popüler Egzotik ve Komik Erkek Kedi İsimleri Yazımıza bakmanızı öneririm. Yemek isimlerinden ve Egzotik isimlerden oluşan harika bir kedi isim listesi.

Her Şeyden Önce, Beğendiğiniz Bir İsim Seçin

Küçük şeyler hakkında çok fazla strese girmeyin. Kediniz ismine iyi tepki veriyorsa ve onu seviyorsanız, gerçekten, önemli olan tek şey budur. Kediniz aşırı yaygın, son derece benzersiz veya diğer insanların tuhaf bulabileceği bir duruma aldırmaz.

Pet Bilgi

Muhabbet kuşu besler ve yetiştiririm ayrıca muhabbet kuşu eğitimleri hakkında bir çok deneyim ve bilgi sahibiyim. Kedileri ve Köpekleri çok seviyor ve 1 tane olmak üzere kedi besleniyorum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu