Yasal uyarı

İlgili / Yetkiliye…

İçerik sağlayıcı olarak okurlarına hizmet veren petbilgi.comblog sitesi tek yazarlı bir yapıya sahiptir. Tüm yazılar tek kişinin elinden çıkar ve zaman zaman güncellenir ya da silinir.

Blog üzerinde kullanılan resim/grafik/fotoğraf/müzik gibi materyallerin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen benimle iletişime geçiniz.

Uyar kaldır sistemine göre hareket etmekteyiz. Bir avukatsanız bunu bildiğinizi umuyorum. Yine de okumak isterseniz aşağıya bağlantı bıraktım.

http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

İçeriklerle ilgili herhangi bir yasal uyuşmazlık karşısında boynumun kıldan ince olduğunu belirtmek isterim. Lütfen şikayetlerinizle ilgili ilk olarak benimle iletişime geçiniz. Bu bir ricadır ve anlayışınıza sığınıyorum.

Adsense reklamları

petbilgi.comblog sitesinde Google Adsense gelir modeli kullanılmaktadır. Bu reklamların telif hakkıyla korunan materyalinizin olduğu yazılarda görünme olasılığı yüksektir. Blog sitesinde birçok yerde reklam bulunabilir. Yine de ilgili içerikteki bir materyalin telif haklarınıza aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen mail atınız.

Petbilgi.com blog yazarı telif haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir.

Başa dön tuşu